Siirry pääsisältöön

Orionia seuraavat analyytikot

Tietojemme mukaan seuraavat analyytikot julkaisevat säännöllisesti Orionia koskevia tutkimusraportteja. Lista ei välttämättä kata kaikkia Orionista tehtyjä analyyseja. Kyseiset pankit tai yhtiöt seuraavat Orionia oma-aloitteisesti, eikä yhtiö vastaa analyytikoiden esittämistä mielipiteistä tai arvioista.

Yritys

Analyytikko

Puhelin

Sähköposti

Bank of America 
Merrill Lynch
Graham Parry +44 20 7996 0735 graham.parry(at)bofa.com
Carnegie Iiris Theman +358 9 618 71 241 iiris.theman(at)carnegie.fi
Danske Bank Sami Sarkamies +358 10 546 2169 sami.sarkamies(at)danskebank.com
Inderes Antti Siltanen +358 45 119 6869 antti.siltanen(at)inderes.com
Jefferies Brian Balchin +44 20 7029 8538 bbalchin(at)jefferies.com
Nordea Viktor Sundberg +46 10 157 24 35 viktor.sundberg(at)nordea.com
OP Carlo Gylling +358 10 252 4392 carlo.gylling(at)op.fi
SEB Anssi Raussi +358 9 6162 8687 anssi.raussi(at)seb.fi